1. ročník mezinárodního fotbalového turnaje

V sobotu a neděli 7.- 8. března 2015 se ve sportovním areálu ZŠ Heyrovského uskutečnil I. ročník mezinárodního fotbalového turnaje starších žáků ve fotbalu. Pozvání přijaly elitní mládežnické týmy z Čech, Moravy a Slovenska. Slavnostní zahájení s nástupem obou týmů proslovem zástupkyně ředitele ZŠ Heyrovského Ludmily Balíkové a náměstka primátora PhDr. Pavla Urbáška odstartovalo dvoudenní program, který nabídl mnoho krásných fotbalových momentů a utkání. Nejlépe se nakonec dařilo klukům ze Sparty Praha, kteří si pak z rukou uznávaného olomouckého trenéra Petra Uličného převzali pohár pro vítěze turnaje. Chtěl bych poděkovat všem organizátorům a pořadatelům, stejně tak vedení školy a SK Sigma Olomouc za pomoc a poskytnuté prostory a zároveň Statutárnímu městu Olomouc a Olomouckému kraji bez jejichž podpory by byla organizace takto obsazeného turnaje velmi složitá.

David Čech