Bláznivý týden

Tak už je to konečně tady, bláznivý týden na Čajdě začal v pondělí 17. června.

Každý den na děti čekala jiná výzva a začalo to BARVIČKAMI. Každá třída si zvolila svou vlastní barvu a tato barva pak reprezentovala celou třídu v dnešním oblékání. A tak dnes ve škole máme hráškově zelenou třídu 1. E, beruškově červenou třídu 1. F, andělsky bílou 2. E, sluneční záři třídy 3. E, decentní šedou 4. E, nebesky modrou 4. F a také vážnou černou ve třídě 5. F.

V úterý přišly na řadu bláznivé ÚČESY! Viděli jsme působivou práci s tužidly, barvami vlasů, gumičkami, spoustou různých copánků a culíčků. A věřte, pánové se rozhodně nenechali zahanbit, vždycky se alespoň nějaká ta sponka dala zakomponovat do vlasů - byť krátkých.

Ve středu proběhl klidný den, skoro by se dalo říci ospalý, byl totiž PYŽAMOVÝ. Děti si oblékly svá oblíbená pyžámka, přinesly i své spací pomocníky – spací plyšáky jakékoli velikosti. Nechyběly ani jiné spací vymoženosti – klapky na oči, spací čapky apod.

Ve čtvrtek jsme museli být vynalézaví, byl to totiž DEN BEZ AKTOVKY. Nápady byly různé – nákupní košík, krabice od toustovače nebo dokonce tatrovka a spousta dalších, kam se nám naše vědomosti vešly.

Bláznivý týden jsme zakončili KLOBOUKOVÝM DNEM, některé kloboučky si děti dokonce vyrobily a hlavně vyzdobily ve škole, takže velký potlesk všem kreativcům.

Lépe nám předposlední týden školního roku nemohl skončit, teď už jen zvládnout poledních pár dní, než vypuknou dlouho očekávané prázdniny.

Kolektiv ZŠ Čajkovského