Čajda u třeťáčků jako bradavická škola čar a kouzel

V pátek 26. května se Čajda na jeden den proměnila v bradavickou školu čar a kouzel.

Ráno přišli žáci 3. tříd v kostýmech a s pozvánkou ke studiu do školy. Po přivítání si šli nakoupit potřebné věci do krámků v Příčné ulici a Moudrý klobouk je rozdělil do příslušných kolejí. Pak se již vrhli na studium. Čekaly je rébusy, Šifry mistra Brumbála, zaklínadla, magické obrazce, Píseň Moudrého klobouku, bludiště a další zajímavé úkoly. Získané body si pečlivě zaznamenávali do Čarodějnické žákovské knížky. Bradavické profesorky spravedlivě zaznamenaly na výsledkovou tabuli dosažený počet bodů každé koleje. Letos vyhrál Zmijozel.

Dětem se den velmi líbil a těší se na školní výlet, kde se opět s Harry Potterem setkají.