Cambridge Competition 2014-2015

Někteří žáci třídy 4. B se v rámci výuky anglického jazyka zúčastnili soutěže Cambridge Competition 2014-2015, která probíhala od prosince 2014 do začátku března 2015. Do soutěže se přihlásilo 146 soutěžních skupin z celé republiky. Soutěžní úkoly byly připraveny pro žáky 4. a 5. tříd. Soutěžící tvořili jazykolam, procvičili si fonetický přepis, ověřili si svoji schopnost práce s cizojazyčným textem, využili svoji fantazii a důvtip v doplnění básničky a volného anglického textu. Při plnění jednotlivých úkolů se žáci pobavili, získali nové poznatky z anglického jazyka, zdokonalili svoji schopnost pracovat s cizojazyčným slovníkem a hlavně se museli naučit pracovat v týmu. Jejich úsilí bylo nakonec odměněno cenou nejvyšší: umístili se na 1. místě! Ještě jednou velká gratulace!

Mgr. Kateřina Malinová