Čarodějnice a čarodějové v ŠD

Poslední dubnový týden se ve školní družině probudila magie. Připomněli jsme si nejsilnější kouzelná slovíčka jako „děkuji“ a „prosím“. Naučili jsme se i několik méně známých čarodějných formulek. Objevili jsme několik nových lektvarů a elixírů. Naše umělecká firma navrhla nový oblek pro „Moderní čarodějnici“. Neopomněli jsme ani bezpečnost v každodenním silničním provozu, i když létáme na různých typech košťat a vysavačů. Zkusili jsme si, jak obstojíme ve všeobecném rozhledu každého kouzelníka a čaroděje. Ve čtvrtek jsme se setkali na školním hřišti, abychom zdokonalili i praktické dovednosti s košťaty a křišťálovou koulí. Po důkladné přípravě tohoto týdne jsme se rozhodně nebáli, že bychom během Filipojakubské noci neobstáli.

kolektiv vychovatelek ŠD