Čarodějnická autoškola

V úterý 30. dubna 2024 nastal slet malých čarodějů a čarodějnic ze školní družiny. Ti v tento magický den zalitý sluníčkem společně plnili jednotlivé úkoly ve vytvořených skupinkách.

K nastartování košťat bylo zapotřebí zapojit znalosti a vědomosti z dopravy ze světa čarodějnic a lidí.

Pro bezpečnou cestu musíme znát předpisy, dopravní značky a základy první pomoci, kdyby náhodou došlo - hlavně u začátečníků - k nějaké malé kolizi.

Důležitá je i mrštnost, důvtip, hbitost a postřeh. V čarodějnickém servisu sestavili kolo pomocí sportovního náčiní, společně skládali obrázkové puzzle a přenášeli skleněnou kouli a jako pavouci prolézali pavučinou připevněnou mezi stromy.

Šikovnost, bystrost, vzájemná spolupráce a spokojený úsměv byly vidět na všech tvářích.

Za splnění daných úkolů si vybrali malou odměnu a získali zasloužený “Čarodějnický řidičák“.

kolektiv vychovatelek ŠD