Čarodějnický den

V úterý 30. dubna probíhalo čarodějnické učení ve třídě 4.E a 2.E. Ve 4.E formou pracovních listů. V českém jazyku žáci využili spoustu zaklínadel, v matematice uvařili mnoho magických výsledků, dále se dozvěděli zajímavosti o čarodějnických tradicích a vyplnili kouzelný rébus. V hudební výchově pak zpívali píseň Pět ježibab a na závěr si všichni v pracovních činnostech vyrobili čarodějnický klobouk. Také ve třídě 2.E se žáci na Filipojakubskou noc dobře připravili. Úterní předměty: čarokrásnění, abrakamatika, škrabopis a čtení z knihy kouzel všichni přežili ve zdraví a na závěr všichni skládali zkoušku dovednosti pro získání leteckého průkazu na košťata. Pravda, někteří až napotřetí, ale i to se počítá. Vše bylo splněno a večer se mohli sejít na „Petrákách".