Coca Cola školský pohár – republikové finále

Ve čtvrtek 2.6.2016 proběhlo ve sportovním areálu v Humpolci republikové kolo fotbalového Coca Cola školského poháru za účasti 4 nejlepších škol z celé republiky. Olomouc a Olomoucký kraj reprezentovali žáci sportovní fotbalové třídy 9.D ZŠ Olomouc, Heyrovského 33, kteří hrají za mládežnické týmy U15 a U16 SK Sigma Olomouc. V nejlepší republikové konkurenci se rozhodně neztratili a ve všech třech utkáních se po výborných výkonech radovali z vítězství a celkového 1. místa na turnaji.

Ve středu 15.6.2016 je čeká závěrečně Československé finále, které letos hostí sportovní areál HFK Olomouc a do kterého se společně s ,,Heyrákem“ probojovali týmy sportovních tříd FK Pardubice, MŠK Žilina a Slovanu Bratislava. Všem děkuji za výborné výkony a reprezentaci školy i fotbalového klubu SK Sigma.

A 15. června všichni fanoušci Sigmy, Heyráku, Olomouce do Holice na stadion !!!

Sestava: Markovič – Řezník, Zima, Macháček, Boukhatem, Galus, Pavelka, Šidlík – Hapal, Dubnický, Vybíral Malacka - Machala, Repček, Přikryl

Výsledky jednotlivých utkání (2x20´):

ZŠ Olomouc, Heyrovského – ZŠ Pardubice – Ohrazenice 1:0 (branka: Přikryl)

ZŠ Olomouc, Heyrovského – ZŠ Příbram, Březové – Hory 1:0 (branka: Malacka)

ZŠ Olomouc, Heyrovského – ZŠ Edisonova Teplice 3:1 (branky: Machala, Repček, Zima)

Konečné pořadí:

1. ZŠ Olomouc, Heyrovského - 9 bodů