Čtvrtá nejrychlejší štafeta v kraji je z Heyráku!

Letošní cesta za štafetovým pohárem začala 16. dubna na atletickém stadionu v Olomouci. Družstvo složené z žáků třetích, čtvrtých a pátých ročníků tady vybojovalo bronzovou medaili. Jak se později ukázalo, čas 09:23,14 znamenal i pro nás postup do krajského kola závodu, na který jsme se začali pilně připravovat. Ve čtvrtek, 9. května jsme se tedy rozjeli do Šumperka poměřit síly s ostatními týmy Olomouckého kraje. I když jsme moc chtěli vyhrát, a nejen nácvikem předávek jsme se zlepšili téměř o 18 vteřin, ani celkový čas 09:05,75 bohužel na medailové pozice nestačil. V rámci týmu prokázali jednotlivci nezdolného bojového ducha a i přes pády, které nás provázely v průběhu závodu, nenechali tým na holičkách a doběhli do konce.

Všem zúčastněným patří obrovské „díky“ za reprezentaci školy, rodičům a kolegům za podporu!

Mgr. Bartošková, Mgr. Figalla