Dodatkové povolení pro vjezd vozidel

Vážení rodiče,

na základě dohody mezi ZŠ a odborem dopravy MMOL bylo na dopravní značku „Zákaz vjezdu“ na příjezdové cestě do areálu školy přidáno dodatkové povolení pro vjezd vozidel s povolením ředitele školy ZŠ Heyrovského.

Ředitel školy povoluje vjezd zákonným zástupcům žáků, kteří doprovází ráno před 8.00 hodinou děti do 1. ročníku. Povolenky proti podpisu si můžete vyzvednout u třídního učitele 1.ročníku od 22.10. 2014.

Současně s tímto Vás žádáme o maximální dodržování všech pravidel bezpečnosti provozu, zvláště pak s ohledem na všechny děti, které přicházejí ke škole. Důrazně Vás také žádáme o vzájemnou ohleduplnost a maximální vstřícnost při vjezdu a otáčení vozidel v areálu školy.

S povolením vjezdu není zároveň povoleno parkování vozidel v areálu školy.

Parkování v areálu je povoleno pouze v době třídních schůzek nebo jiných akcí školy tak, aby bylo co nejméně omezeno parkování obyvatel sídliště v okolí ZŠ.

Věřím, že uvedená opatření přispějí ke zlepšení stávající situace, a děkuji vám za spolupráci.

Mgr. Oldřich Anděl, ředitel školy