FLORBAL - Okresní kolo Školského poháru

Okresní kolo Školského poháru České pojišťovny ve florbalu ovládli chlapci ZŠ Heyrovského. Ve čtvrtek 21. 11. 2013 se uskutečnilo na ZŠ Heyrovského okresní kolo poháru České pojišťovny. Celkem sedm škol poslalo své týmy složené z chlapců 1. stupně do bojů o jediné postupové místo na krajské finále. Ze sérií utkání si nejlépe poradili domácí chlapci ze ZŠ Heyrovského společně se ZŠ Lutín. Oba celky se střetly ve finálovém utkání a po strhujících momentech se díky přesnému zásahu Petra Sovy několik vteřin před koncem radovali z vítězství 4:3 a postupu mezi elitní týmy Olomouckého kraje.

Utkání ve skupině:

ZŠ Heyrovského – ZŠ Grygov 8:0

ZŠ Heyrovského – ZŠ sv. Voršily 7:0

ZŠ Heyrovského – ZŠ Doloplazy 6:4

Finále

ZŠ Heyrovského – ZŠ Lutín 4:3

ZŠ Heyrovského reprezentovali: Ondřej Grohman (G) – Petr Sova (15 branek), Prokop Ohlídal (2), Dan Černý, Filip Havlík (3), Filip Slavíček (3), Jakub Mynář (2)

David Čech