Florbalový turnaj na Čajdě

Březen je tu, jaro se už hlásí o slovo, knihy slaví svátek a my v ZŠ Čajkovského jsme se rozhodli oslavit příchod jara především sportovně.

V pátek 1. 3. před jarními prázdninami se konal florbalový turnaj, a to ve dvou kategoriích. První kategorie zahrnovala žáky 2. a 3. třídy, druhá kategorie žáky 4. a 5. tříd. Třídy postavily 3 pětičlenná družstva a zbytek dětí se postaralo o roli publika a nadšených fanoušků.

Odehráno bylo celkem 91 zápasů po třech minutách. Všechny zápasy byly předem rozepsané a časově propočítané díky pí. asistentce Tlachové a také skvělé spolupráci týmů na střídačce, a proto hra probíhala plynule a zbylo i dost času na vyhodnocení jednotlivých kategorií a celkového vyhodnocení celého dopoledne.

Akce se moc líbila nejen hráčům a fanouškům, ale i nám, učitelkám. Myslím si, že by to mohl být začátek takové každoroční předprázdninové tradice.

Mgr. O. Shaaban Zemčáková