Fotbal - finálový turnaj halového mistrovsví

Mužstvo SK Sigma Olomouc U 15 složené z žáků 8.D a 9.D naší školy startovalo v sobotu na finálovém turnaji halového mistrovství republiky. Hrálo se v Kladně, naši žáci obsadili páté místo.

"Po úspěšné kvalifikaci jsme byli rádi, že jsme se na finálový turnaj do Kladna mohli podívat a zkonfrontovat naše kvality s dalšími týmy republiky. Tři moravské a tři české kluby ukázaly svou obrovskou vyrovnanost a to, že finále hrají po zásluze. Každý mohl porazit každého a až poslední kolo vzájemných utkání rozhodlo o konečném pořadí,“ řekl trenér SK Sigma U 15 Jan Krajčovič. „Náš tým vstoupil do turnaje velmi dobře, remízou se Slavií a výhrou s Baníkem. V zápase s Pardubicemi však přišel zlom v turnaji. Vedli jsme 3:1, ale nakonec bohužel jen remizovali. Z této smolné remízy jsme se už neotřepali. I když výsledky zápasů s Brnem a Boleslaví vypadají jednoznačně, průběhy zápasů byly vyrovnané stejně jako celý finálový den,“ podotkl.

Výsledky SK Sigma na turnaji:
SK Sigma - Slavia 4:4. Branky:
Vybíral, Daněk, Vymětalík, Šíp
SK Sigma - Baník 5:3. Branky: 2x Daněk, Vybíral, Sklenář, Šíp
SK Sigma - Pardubice 3:3. Branky: Daněk, Judas, Sklenář
SK Sigma - Brno 1:7. Branka: Šíp
SK Sigma - Ml. Boleslav 1:4. Branka: Vybíral

SK Sigma U 15: Frydrych, Vítek Radek, Nováček, Vybíral, Sklenář, Vítek Filip, Šíp, Daněk, Černý, Vymětalík, Kašpárek, Špatný, Blaho, Judas. Trenéři Jan Krajčovič a Marek Heinz.