FW: Vyhlášení ankety Učitel roku 2019 a Osobnost volnočasových aktivit pro děti a mládež roku 2019

Děti, mládež, rodiče, prarodiče, kamarádi a další občané města, ale také kolektivy či organizace mohou podávat do 25.2.2019 písemné nebo elektronické nominace na udělení titulu

„Osobnost volnočasových aktivit pro děti a mládež roku 2019“

Písemné nominace zasílejte v obálce označené „Osobnost volnočasových aktivit“ na adresu

Magistrát města Olomouce

odbor školství

Palackého 14

779 11  Olomouc.

Elektronicky lze nominaci zaslat na e-mail dana.halova@olomouc.eu .

Návrh musí obsahovat

• základní údaje o nominovaném (jméno, příjmení, titul, adresa bydliště, příp. telefon nebo e-mail)
  • zdůvodnění nominace (oblast činnosti nominovaného, přínos pro děti a mládež, nejvýznamnější úspěchy, zásluhy apod.)
  • jméno, příjmení, titul a adresa navrhovatele.

K podání návrhu využijte formulář, který naleznete na webových stránkách statutárního města Olomouc www.olomouc.eu v „Aktualitách“ a rovněž pod záložkou odboru školství.

Titul „Osobnost volnočasových aktivit pro děti a mládež roku 2019“ bude předán během slavnostního vyhlášení ve středu 27.3.2019 v Moravském divadle Olomouc.

Kontaktní údaje:

Statutární město Olomouc