Games4English

Jak už z dřívějších informací víte, v letošním školním roce měli vybraní žáci 9. ročníku možnost navštěvovat kroužek Games4English, jehož cílem bylo naučit žáky vytvářet PPT prezentace a především pak tyto prezentace přednášet před publikem a obhajovat své názory, to vše samozřejmě v angličtině. Výuka vrcholila školním kolem soutěže, kdy žáci předvedli a před porotou obhajovali své prezentace na téma „Já a mí přátelé / nepřátelé“. Ze školního kola mohli do krajského kola postoupit pouze dva nejlepší, což v našem případě byli Hana Sedláčková a Martin Staněk, oba z 9.B. V krajském kole bojovali ve čtvrtek 3. května 2012 o postup do kola nadkrajského, jehož vítěz získal týdenní pobyt v Londýně. To se jim sice nakonec nepodařilo, ale ostudu rozhodně neudělali, právě naopak, prezentace na téma „Moje (ne)oblíbená místa“ i jejich obhajoba se jim podařily. Hana se umístila na skvělém 3. místě a pochvalu za své vystoupení rozhodně zaslouží i Martin. Oběma k jejich výkonu gratulujeme a přejeme hodně štěstí na gymnáziích, jejichž studenty se stali.

Vítězné prezentace si můžete prohlédnout a další informace získat na www.games4english.cz

Výuka kroužku Games4English bude na naší škole probíhat i ve školním roce 2012/13