Hodina zpěvu ve zvěřinci

Dne 12. 11. 2013 navštívili žáci 1., 3., 4. a 5. třídy naší školy koncert s názvem Hodina zpěvu ve zvěřinci s Jaroslavem Uhlířem, který se konal v kině Metropol v Olomouci. Koncert zahájil Jaroslav Uhlíř pro děti známou písničkou Krávy, krávy, a pak dál následovaly za klavírního doprovodu autora hudby Jaroslava Uhlíře neméně známé písničky z pohádeka filmů Ať žijí duchové, Princové jsou na draka, S čerty nejsou žerty, Lotrando a Zubejda, Tři Veteráni, a tak si publikum mohlo vyzkoušet své pěvecké dovednosti. Hodina zpěvu „naživo“ trvala 60 minut a byla ozvláštněna zvukovými minitesty, v nichž žáci podle krátkých ukázek rozeznávali různá zvířata. Celou akci sponzorovaly mlékárny Pramen zdraví z Posázaví, děti na akci přivítala Kočička z Pribináčku a tak si žáci domů odnesli kromě zážitku ze zpívání, tleskání a tancování také zdravou svačinku – Pribináček.