Informace k aktuální situaci

Vážení rodiče, milí žáci,

jistě všichni čekáte na konkrétní informace o dalším průběhu tohoto školního roku a o jeho dokončení. Všichni určitě sledujete informace ze sdělovacích prostředků a možná se v nich úplně neorientujete. Nic si z toho nedělejte, informací je mnoho a situace se stále vyvíjí. Jak bylo už mnohokrát zdůrazněno, plán uvolňování všech dříve přijatých opatření v současné mimořádné situaci je orientační a vše bude záležet na aktuálním vývoji situace. Zachovejme všichni chladnou hlavu a vyčkejme.

Jakmile budeme mít KONKRÉTNÍ informace k dalšímu průběhu školního roku, možnému nástupu dětí do školy, ale také ke konkrétní podobě hodnocení, budete prostřednictvím třídních učitelů informováni.

Děkuji Vám všem, že se snažíte s touto těžkou situací bojovat, jak nejlépe umíte. Vydržte a nevzdávejte učení, i když je to někdy těžké. I když je učení doma teď vlastně dobrovolné, tak všechno, co teď doma zvládnete, Vám ulehčí návrat do školy, až se zase otevře.

Mgr. Oldřich Anděl, ředitel školy