Karneval 2.E

Člověk má pocit, že je nenahraditelný, dokud ho někdo nenahradí. V tomto případě si ale myslím, že to bylo ku prospěchu věci.

Celý týden před jarními prázdninami jsme si povídali a tvořili k tématu MASOPUST - KARNEVAL a v pátek bylo v plánu to ukončit projektovým dnem v maskách. Děti se na to velmi těšily a chystaly si masky. Ve čtvrtek večer mi plán trochu zkazila hygiena a v rámci pravidel jsem musela zůstat doma.

S obavou jsem celý plán předala slečně Ivě Roupcové a slečně asistentce Nikolce a doufala, že to celé dobře dopadne.

A dopadlo to báječně, a to díky energii mládí, kterou obě mají. Poučení o bezpečnosti před prázdninami zajistil rodič - lékař svojí krátkou přednáškou s praktickou ukázkou, co by bylo, kdyby…. A za to mu rovněž patří náš dík.

A tak platí staré dobré pravidlo: " Všechno zlé je k něčemu dobré". Pro mě jako třídní učitelku je důležité, že si to děti velmi užily a já jsem nemusela večer informovat rodiče, že kvůli mé nepřítomnosti se projekt ruší.

Mgr. Jitka Berková, TU 2.E