Kinderiáda - Prostějov

Dne 22. 05. 2013 ve středu se děti I. stupně zúčastnily atletických závodů – krajského kola Kinderiády v Prostějově. Do soutěže se přihlásilo 33 škol Olomouckého kraje. Naše družstvo vybojovalo 2. místo.

Všechny děti soutěžily ve dvou disciplínách - běh na60 ma potom v technické disciplíně, která byla podle ročníků odlišná. Druhá třída soutěžila ve skoku z místa, třetí třída házela plným míčem o váze1 kg, čtvrtá třída házela kriketovým míčkem a pátá třída skákala skok daleký.

Z naší školy se zúčastnily tyto děti: Pavel Dohnal, Klára Vlčková, Adam Vrážel, Simona Dvořáková, Daniel Nevrla, Monika Machačová, Petr Bývalec, Tereza Marková a Luigi Bruno Galassi.

Jako škola jsme se umístili na druhém místě a postoupili bychom do dalšího kola, ale protože jsme vyhráli vloni, tak se dalšího kola již zúčastnit nemůžeme.

Osobní výkony našeho družstva byly velice pěkné. Gratulujeme..