Konverzační soutěž

Ve středu 31. ledna se odehrálo dlouho očekávané školní kolo konverzační soutěže v angličtině. V některých třídách, především pak jazykových, proběhlo ještě předtím kolo třídní, protože do školního kola nemohli postoupit všichni zájemci. Porotkyně z řad učitelek angličtiny měly nadmíru těžký úkol, musely spravedlivě posoudit a ohodnotit jednotlivé výkony, protože z každé kategorie mohl pouze vítěz postoupit do okresního kola, které proběhne 23. února v DDM Olomouc. A jak to nakonec dopadlo?

Kategorie 6. + 7. tříd:

1. Viktorie B. – 7. B
  2. Patrik K. – 7. B
  3. Alessia – 6. C

Kategorie 8. + 9. tříd:

1. Viktor K. – 9. B
  2. Klára K. – 8. B
  3. Nikita T. – 9. B

Děkujeme všem, kteří se na soutěž zodpovědně připravili, všichni podali výkon, který si zaslouží uznání a ocenění. Zároveň děkujeme těm, díky jejichž štědrosti jsme mohli všechny odměnit pěknými cenami. Ceny do soutěže věnovala nakladatelství Oxford University Press a Fraus, a firmy Bohemian Ventures a Oxford Bookshop.