Krajské finále v přespolním běhu 2022

Dne 13.10 se starší a mladší žáci jako vítězové okresních kol zúčastnilo krajského finále v přespolním běhu v Jeseníku. Za krásného počasí se tým mladších žáků v běhu na 2000 m umístil v týmové soutěži na celkovém prvním místě a postoupil do republikového finále do Žďáru nad Sázavou. V soutěži starších žáků jsme obsadili i přes velmi dobré výkony konečné 2.místo. Těší nás i dva skvělé individuální výkony, kdy v celkovém pořadí jednotlivců se Adam Škop v mladších žácích umístil na 2. místě a Adam Kubeš ve starších žácích ve svém běhu zvítězil.

Mladší žáci: Adam Škop, Adam Novosad, Petr Grossmann, Patrik Wencl, Luka Bratič (všichni 7.D)

Starší žáci: Adam Kubeš, Victor Kenneth Riedl (oba 8.D), Patrik Siegl, Martin Ptáčník, Samuel Chytil (všichni 9.D)