Krajské kolo OVOV – naše škola jako vítěz

Ve čtvrtek 13. května se v Hranicích konalo krajské kolo sportovní akce Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů (OVOV), kterého se zúčastnilo i družstvo našich žáků – vítězů okresního kola. Horký slunný den mladým sportovcům příliš nenahrával. Řada disciplín byla o to více fyzicky náročnější. Naše škola se i přes to stala nejúspěšnějším družstvem a zvítězila se ziskem 27 420 bodů, což bylo o 2185 bodů více než ZŠ Lutín, která byla na 2. místě. Naše družstvo si tak zajistilo postup do republikového finále, které se uskuteční v Praze. Gratulujeme!

Složení družstva

Vendula Mynářová – 7.A

Alžběta Homolová – 7.A

Alena Krčková – 8.A

Kristýna Prokopová – 8.A

Jan Nastoupil – 7.A

Jakub Ftačník – 8.A

Vojtěch Peřina – 8.A

Martin Konečný – 8.A

Za jednotlivce se zúčastnili i Samuel Emereoha, který svoji kategorii vyhrál a postupuje do Prahy za ročník 1998.

V jednotlivcích v kategorii ročníku 1999 dále bodovali Jan Nastoupil, Kristýna Prokopová a Alžběta Homolová.

NEJLEPŠÍ DRUŽSTVA

1. ZŠ Heyrovského Olomouc – 27 420 b

2. ZŠ Lutín – 25 235 b

3. ZŠ a MŠ Struhlovsko, Hranice – 24 793 b