MÁME MĚSÍC ŠKOLY ZA SEBOU

Září - měsíc, který je pro někoho úplným začátkem v životní etapě, pro někoho jen návrat z prázdnin ke svým běžným zvyklostem. V mnohých třídách vznikají nové kolektivy a tím pádem i nová přátelství. A kromě zážitků z prázdnin začínají všem školákům i povinnosti.

Že škola není jen o učení a domácích úkolech, ale také o zábavě, smíchu a pohybu, se naše děti školní družiny společně s rodiči mohli přesvědčit na sportovně-zábavném odpoledni. Společnými silami překonávali těžké překážky, házeli na cíl, stříleli na branku a pomocí koordinací pohybů došli se svázanýma nohama úspěšně až do cíle. Každý si za své výkony odnesl malou odměnu a k tomu malý obrázek namalovaný na obličeji.

Kdo nepospíchal domů, mohl svou vybitou energii doplnit u našeho ohniště vlastnoručně opečeným špekáčkem.

Děkujeme všem za účast a příjemně strávené odpoledne. Byli jste úžasní!

kolektiv vychovatelek a tělocvikářů naší školy