MÁME MĚSÍC ZA SEBOU, ANEB VE DVOU SE TO LÉPE TÁHNE

Září uteklo jako voda. Už je to měsíc, co jsme se vrátili do školních lavic. Nováčci už si pomalu zvykli na školní režim. Aby ale děti nezapomněly na radost z pohybu a společných zážitků, uspořádala školní družina sportovně-zábavné odpoledne. Oslavili jsme tak společně úspěšný start nového školního roku a podpořili vzájemné vztahy. Děti spolu s rodiči měly příležitost otestovat své dovednosti v zábavných disciplínách, které prověřily jejich obratnost, sílu i týmového ducha. Všichni si vyzkoušeli např. skok obručí, raketový průlet, svoji mušku ve shazování plechovek, jak zdolat překážkový běh nebo netradiční třínohý kop. Každý účastník si za své úsilí odnesl nejen skvělé zážitky, ale i malou odměnu. Pro děti bylo přichystané také malé překvapení - malování na obličej. Pro ty, kteří si chtěli prodloužit příjemnou atmosféru, bylo připraveno ohniště, kde si mohli opéct špekáčky.

Bylo úžasné vidět, jak děti a rodiče společně zdolávají jednotlivé disciplíny. Tato akce opět ukázala, jak je důležité trávit čas aktivně a v kruhu blízkých. Děkujeme všem zúčastněným za vytvoření skvělé atmosféry a za to, že nám pomohli dokázat, že "ve dvou se to lépe táhne". Těšíme se na další společná dobrodružství!

kolektiv vychovatelek a učitelek