Matematická soutěž – Matematický KLOKAN 2020

Tato soutěž probíhala na podzim v minulém roce 2020 na všech školách velmi netradičně – v režimu distanční výuky on-line. Dva žáci naší školy z 5. B získali v krajském kole v kategorii „Klokánek“ 1. místo s plným počtem 120 bodů - David Kropáč a 2. místo se 115 body Kateřina Látalová. O tomto úspěchu jsme Vás již informovali. Žáci byli tedy zařazeni se svými výsledky do kola „celonárodního“.

Nedovedete si představit tu radost, když jsme zjistili, že se David v celonárodním kole ve své kategorii se svými 120 body umístil na 1. místě. Tudíž „Heyrák“ má nejúspěšnějšího řešitele z celé České republiky.

Davidovi blahopřejeme ke krásnému úspěchu a přejeme mnoho zdaru v dalších matematických soutěžích!