Nominace na titul „Učitel roku 2017“

U příležitosti Dne narození Jana Amose Komenského vyhlašuje statutární město Olomouc anketu na udělení titulu „Učitel roku 2017“ a titulu "Osobnost volnočasových aktivit pro děti a mládež roku 2017“.

Nominace na titul „Učitel roku 2017“ v kategoriích učitel/učitelka mateřské školy a učitel/učitelka základní školy můžete zasílat do 28.2.2017 písemně nebo elektronicky na adresu Magistrátu města Olomouce, odboru školství, paní Daně Halové.

Nominace na titul "Osobnost volnočasových aktivit pro děti a mládež roku 2017“ mohou podávat děti, mládež, rodiče, prarodiče, kamarádi a další občané města, ale také kolektivy či organizace do 28.2.2017 písemně nebo elektronicky na adresu Magistrátu města Olomouce, odboru školství, paní Daně Halové.

Formuláře na nominace najdete v sekci "ke stažení" (budou též vyvěšeny na webových stránkách města Olomouce a zveřejněny v únorovém čísle Olomouckých listů).