Obnovená výuka pro 1. stupeň

V pondělí 25. května 2020 byla opět zahájena dobrovolná výuka pro žáky 1. stupně v omezeném provozu a při zvýšené míře dodržování hygienických pravidel.

Do školy se přihlásilo přes 50% žáků. Jsou rozděleni do skupin, ve kterých může být maximálně 15 dětí a které se do konce školního roku nesmí měnit. Výuka probíhá podle časového harmonogramu v dopoledních hodinách pod vedením přidělených vyučujících, kterými jsou téměř ve všech skupinách třídní učitelé. Každý den mají žáci tři vyučovací hodiny, v nichž se procvičuje zejména učivo z českého jazyka, matematiky, anglického jazyka a naukových předmětů. Po skončení výuky mají děti možnost se stravovat v naší jídelně, kde dostávají teplý oběd. Dětem 1. a 2. ročníků byl nabídnut pobyt ve školní družině, která je v provozu pouze odpoledne do 16:00 hodin. Vychovatelky dětem připravují různé zájmové aktivity.

Po prvních dnech bychom naše žáky rádi pochválili, neboť se chovají ukázněně a respektují pravidla i pokyny vyučujících.