Olomoucké bienále 2018

Ve čtvrtek 8. listopadu 2018 v 15.00 byla slavnostně zahájena soutěžní přehlídka výtvarného projevu žáků a studentů škol olomouckého regionu OLOMOUCKÉ BIENÁLE 2018, již můžete zhlédnout v Galerii Podkroví Uměleckého centra UP Olomouc až do 30. listopadu. Žáci ZŠ Heyrovského získali dvě Čestná uznání, radovat se z ocenění mohou žákyně třídy 6.A (Feistlová Simona, Fialová Elen, Fryšáková Kristýna, Horáková Eliška, Jurečková Michaela a Vlčková Karolína) a žákyně a žáci 7.B (Lekešová Nela,Šárníková Natálie, Voldánová Vendula a Žídková Anna a Heckelmoser Marek, Kubeš Vojtěch, Mutňanský Lukáš, Pazdera Norbert a Sedláček Matyáš). Všem moc gratulujeme a společně s nimi sdílíme radost z ocenění i tvorby samotné.

Jana Svobodová