POHÁDKOVÝ DEN DĚTÍ VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Když se řekne 1.čeven, vybaví se nám sluníčko, blížící se prázdniny, ale je to také den, kdy děti slaví svůj svátek. Oslavy v naší školní družině odstartovaly prací. Vybaveni barevnými křídami jsme se vydali zkrášlit okolí naší školy postavičkami dětí z celého světa. Naše malířské schopnosti tak mohli zhodnotit všichni náhodní kolemjdoucí nebo se děti mohly pochlubit svým rodičům při odchodu z družiny.

K oslavám ale také patří zábava. Té jsme si mohli užít následující den, kdy jsme se všichni sešli na školním hřišti, které se pro tento den proměnilo na pohádkovou louku. Děti se tak mohli vžít do role Jeníčka a Mařenky a vyzkoušet si, jak se sedá na lopatu, pomáhaly Popelce s přebíráním, Králíkům z klobouku pomáhaly přenášet mrkev, s vílou Amálkou chodily po květinách,….. zkrátka jsme si užili spoustu legrace a krásných společných chvil. Za své výkony a „ superschopnosti“ si všechny děti zasloužily malou odměnu.

Dodatečně přejeme všem dětem všechno nejlepší a doufáme, že si svůj den užily stejně tak jako ty naše.

kolektiv vychovatelek ŠD