POHÁR ROZHLASU S ČESKOU SPOŘITELNOU 2024 – Stříbro jede na Hanou!

Naši atleti uzavřeli jubilejním pětapadesátým ročníkem Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou letošní sezónu školních atletických závodů, ve kterých poměřili síly závodníci ze všech krajů republiky. Naše dvě družstva mladších žáků a žákyň šestých a sedmých ročníků se obrovské konkurence nezalekla a do závodu nastoupila s medailovými ambicemi. Podobně to viděly i ostatní týmy z republiky a nic nám nedarovaly zadarmo. V závodě se předvedli jak „ostřílení“ atleti a atletky, tak úplní nováčci, kteří svými výkony dovedli děvčata na druhé místo a chlapce na místo šesté.

Za všechny zmiňme alespoň vítězství Zuzky ze 7. A v hodu kriketovým míčkem, která posledním pokusem „vytřela“ soupeřkám zrak výkonem 53,37m. Pro některé naše žáky byl tento závod obrovskou a zároveň první zkušeností na republikové úrovni, a o to více si ceníme krásných výsledků!

Děkujeme za krásné sportovní zážitky a perfektní reprezentaci školy!

Mgr. Bartošková, Mgr. Kalas