Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou aneb jedeme na republiku!

Letos pětapadesátý ročník prestižní soutěže základních škol Pohár rozhlasu s Českou spořitelnou si nemohli nechat ujít ani sportovci z Heyráku. Nejlepší výkony předvedla děvčata ze šestých a sedmých tříd se specializací na atletiku. Jejich výkony je katapultovaly do Republikového finále v Brně, které se uskuteční 5. června. Holky nenechaly nic náhodě a s bodovým ziskem 6453 bodů z krajského finále postoupily z prvního místa. Jen v jednom kraji v republice postavila ZŠ Konečná Karlovy Vary lepší tým. Do Brna doprovodí děvčata i družstvo chlapců taktéž ze šestých a sedmých ročníků sportovních tříd. I kluci v Krajském finále zvítězili a do Republikového finále naskočí se 4726-ti body jako šestý nejlepší tým mezi základními školami v celé republice.

Držte nám palce, protože my věříme, že to cinkne!

Mgr. Z. Bartošková