Pololetní vysvědčení

Konec ledna je tradiční dobou pro rozdávání pololetního vysvědčení na základních i středních školách. Úterý 31. ledna 2017 se tak stal malým svátkem i pro školáky z naší základní školy. V tento den jim bylo předáno pololetní vysvědčení, které odráželo jejich výsledky snažení v prvním pololetí. Spolu s vysvědčením se rozdávaly i pochvaly. Tento významný den byl vůbec prvním pro prvňáčky, kteří ještě v loňském roce docházeli do škol mateřských. Prvňáčci tak v průběhu půlroku poznávali své nové učitelky, předměty, ale i spolužáky. První pololetí je již ukončené, to druhé teprve začíná, a to je ta pravá chvíle pro ty nespokojené se svými výsledky, aby vykročili tou pravou nohou. Spokojeným žákům samozřejmě gratulujeme a všem přejeme mnoho sil a úspěchů i v nadcházejícím pololetí.