Přírodovědný klokan 2017

Přesně podle pokynů pořadatelů Přírodovědného klokana zasedli 11. října i naši žáci osmých a devátých tříd k řešení dosti obtížných úkolů z fyziky, přírodopisu a zeměpisu. Loňskému vítězi okresního a následně krajského kola stačilo jen 98 bodů. U nás se nejvíce této metě přiblížil a vítězem školního kola se stal Patrik Galus z 9.B. Zabodovali ale i naši fotbalisti a obsadili hned další tři následující místa – druhý nejúspěšnější řešitel je Jan Hřivnáč a třetí je Tomáš Rábel (oba z 9.D). Nejúspěšnější osmák obsadil už čtvrtou příčku celkového pořadí. Je jím Adam Dohnálek z 8.D. Gratulujeme všem úspěšným řešitelům. Děkuji také paní učitelce Kynclové za spolupráci a maximální nasazení při výzdobě účastnických diplomů :-)

Karel Dvořák