Projekt IKAP OK II

Naše škola se při realizaci projektu IKAP OK II (Implementace krajského akčního plánu Olomouckého kraje II) zaměřuje na spolupráci se SPŠS a SZŠ v Olomouci.  V lednu absolvovali poslední workshopy žáci 9. ročníků a věřím, že jim to pomohlo v rozhodnutí, kam dát přihlášku na střední školu.

Po únorové pauze, způsobené nepříznivou epidemiologickou situací, dostali tuto možnost i žáci 8. ročníků. Podle přiložených fotek asi poznáte, že chlapci na SPŠS pracovali v laboratoři pro výuku elektrotechniky, kde získali první znalosti v tomto oboru. Děvčata na SZŠ absolvovala workshop Základy první pomoci, kde si vyzkoušela resuscitaci, obvazovou techniku atd.

Těším se, že další akce, které se v rámci tohoto projektu uskuteční a které dále plánujeme, se opět setkají se zájmem z řad našich žáků.

Mgr. Eva Dembická, garant aktivit projektu IKAP OK II