Projekt Předškolák zahájen

První zájemci o předškolní přípravu přišli již v úterý 19. 2. do hlavní budovy školy Heyrovského, kde byla zahájena první lekce projektu Předškolák. Rodiče s dětmi, které u nás po prázdninách nastoupí do 1. ročníku, se věnovali orientaci v prostoru a zrakovému vnímání.

Nejste si jisti, jak Vaše dítě zvládne vstup do školy? Neumí držet tužku, nedokáže se soustředit nebo nezvládá něco jiného? Pomůže Vám Předškolák!

Přijďte mezi nás, společně si budeme hrát na školu a plnit zadané úkoly. Máme pro Vás připravené pracovní materiály k práci ve třídě i rady, jak na to při práci doma.

Zveme Vás a Vaše děti, které u nás v příštím školním roce nastoupí do první třídy, na společné lekce Předškoláka.

Každá z dalších pro Vás připravených lekcí bude zaměřená na určitý druh vnímání a činností. Naučíme Vás, jak můžete se svým dítětem pracovat a jak jej dále rozvíjet, aby bylo dobře připraveno na úspěšný vstup do první třídy.

Lekcemi Vás budou provázet paní učitelka Mgr. Veronika Kolářová, Mgr. Iveta Krhovská a školní speciální pedagog Mgr. Květuše Korčáková.

Předškolák se koná jednou za měsíc v hlavní budově školy Heyrovského, od 15.30 v učebnách 4.C a 5.A.

Další termíny:

Úterý 19. 3. - sluchové vnímání

Úterý 16. 4. - jemná motorika, rytmus

Úterý 14. 5. - pravolevá orientace, řečový projev

Úterý 11. 6. - příprava na psaní, sociální dovednosti

Nejste-li dosud do projektu přihlášeni, můžete tak učinit na tel. čísle 585758042 nebo e-mailem na kvetuse.korcakova@zsheyrovskeho.olomouc.indos.cz

Projekt Předškolák se uskuteční i na odloučeném pracovišti Čajkovského, a to v měsíci květnu.

Těšíme se na vaši účast a zapojení do společné práce.