Projektový den Voda

V rámci projektu IKAPOK II si rozšířili žáci 8.C informace z oblasti chemických a fyzikálních vlastností vody, které ověřili v praktických úlohách. Bylo vytvořeno 7 stanovišť, na kterých si  prostřednictvím připravených pokusů ověřovali vlastní znalosti a získávali i  nové poznatky a zkušenosti o vodě a jejím složení. Nechybělo ani zábavné stanoviště Hrátky s vodou. Úlohy z pracovního listu postupně řešili v pracovních skupinkách. Vše si pro ně připravily studentky olomoucké SZŠ studenti v čele s Mgr. K. Zigmundoou, za což všem patří náš velký dík.

Mgr. Eva Dembická