Prvňáčci a jejich první školní den

Jak už to na Heyráku chodí, začátek školního roku by se neobešel bez slavnostního přivítání prvňáčků v atriu školy. A tak tomu bylo i letos.

Před osmou hodinou se začaly všechny třídy na Heyráku plnit našimi žáky, ovšem ve vedlejší budově tomu bylo malinko jinak. V doprovodu svých rodičů, prarodičů a příbuzných přicházeli noví prvňáčci, kteří byli plní očekávání, co se bude dít. Hned při vstupu do třídy je vítala usměvavá paní učitelka, která je posléze uvedla do našeho atria. Tady na naše nejmladší žáčky netrpělivě čekal klaun Hubert, jenž svými vtipnými průpovídkami rozzářil všem přítomným úsměvy na tvářích. Na pódiu se postupně vystřídaly všechny třídy, aby byli jmenovitě představeni čerstvě pasovaní prvňáčci, kteří v doprovodu malých fotbalistů mateřského klubu SK Sigma Olomouc dostali malý dáreček. Hodinová show byla téměř u konce, ale nerozloučili bychom se bez vypuštění konfetů, jež byly završením celé akce. První školní den je za námi a můžeme se pustit do práce!

Ať se vám daří, prvňáčci!

Mgr. L. Vojtková, ZŘ 1. stupně