Rozsvítíme chodník

V pátek 3. května se děti ze Základní školy Heyrovského zapojily do zajímavé a barevné akce na počest mezinárodního Dne Slunce. Pod blankytně modrým nebem se chopily kříd, aby vyjádřily svou kreativitu a lásku k naší nejjasnější hvězdě, Slunci.

Akce nazvaná „Rozsvítíme chodník“ přinesla k naší škole radost, barevnost a pozitivní energii. Děti vedeny svými vychovatelkami se pustily do práce. S každým tahem křídy se na ulici objevovaly nové tvary, motivy a barvy. Na chodníku tak po nás zůstalo oblačné nebe, květiny a spousta zářivých sluníček.

Hlavním cílem této akce nebylo jen malování na chodník, ale i vzdělávání o významu slunce v našem životě. Tento den tak sloužil nejen k zábavě, ale i k osvětě a vzdělání. Tato akce se stala skvělou příležitostí pro děti vyjádřit svou kreativitu a současně si užít slunečného dne venku.

kolektiv vychovatelek ŠD