Sigmáci na besedě s našimi žáky

Pátou vyučovací hodinu dnes měli žáci 7.A, 8.E a 9.C mnohem zajímavější než obvykle. Besedovat s nimi přišli hráči SK Sigma Olomouc, konkrétně trenér Roman Pivarník, záložníci Tomáš Hořava, Martin Pospíšil a útočník Kuba Petr. Besedovalo se jednu vyučovací hodinu, na závěr kromě podpisu na hráčské karty dostali všichni zúčastnění žáci vstupenky na pohárový zápas SK Sigma versus Sparta Praha (středa 3. dubna od 18.00).

A o čem se besedovalo? O všem možném, hráči Sigmy povyprávěli holkám a klukům třeba o tom, jak probíhá jejich tréninkový týden, kdo se stará o jejich zdraví a servis, kdo je přivedl k fotbalu. Trenér Pivarník vzpomínal na roky strávené s fotbalem v zahraničí (SRN, Rakousko, Saudská Arábie). Všichni účastníci besedy potvrdili žákům jak důležité v životě každého sportovce a každého člověka je vzdělání. Vždy a v každém momentě života žáků by měla být škola na prvním místě a potom to všechno ostatní.