Slavnostní zahájení školního roku

Přivítání nových prvňáčků

Prázdniny uběhly jako voda a začal nový školní rok. V duchu tradic naší školy slavnostní zahájení školního roku pro prvňáčky proběhlo v ranních hodinách v pěkně vyzdobeném atriu školy, kam naše nové žáčky doprovodili jejich rodiče a příbuzní. Od samého začátku panovala na prostranství atria příjemná atmosféra. Na úvod zazpívali žáci druhých ročníků anglickou píseň On Safari. Následoval proslov pana ředitele Mgr. Oldřicha Anděla, který zval postupně na pódium žáčky 1. ročníků za doprovodu fotbalistů v jednotných dresech. Na pódiu se s dětmi přivítal i náš speciální host, pan primátor Mgr. Miroslav Žbánek, jenž dětem popřál hodně zdaru ve škole. Z pódia prvňáčci neodcházeli s prázdnou, neboť kromě drobného dárku dostali i vstupenku do aquaparku. Všichni přítomní si na závěr mohli zazpívat  známou píseň Statistika nuda je. Milým překvapením na rozloučenou bylo vypuštění konfetů na pódiu.

Milí prvňáčci, přejeme vám, aby se pro vás naše škola stala místem, kam se budete těšit, kde si najdete nové kamarády a naučíte se spoustu nových dovedností. Ať se vám ve škole líbí.

Mgr. Lenka Vojtková

zástupkyně 1.stupně