Soustředění DPS aneb Expedice Pohořany

13. - 18. května vyrazili Bambini na soustředění. Aby se připravili na akademii, aby se připravili na koncert, aby ve zdraví vydrželi velké vypětí, které je ještě čeká do konce školního roku, aby... To už si domyslete sami. Každopádně týden, který strávili společně v Pohořanech, využili zcela a smysluplně. Trénovali jsme staré i nové skladby, něco jsme i nahráli, chodili jsme na výlety a procházky do okolí, hráli jsme hry, sami jsme si vařili a hlavně jsme utužovali vzájemné vztahy. Zjistili jsme o sobě nečekané věci – např. Van Damova superschopnost orientace v neznámém terénu, Pospova zdatnost v kuchyni, Lenčina neschopnost chůze ze schodů, Verčina a Simončina schopnost naprosto se skrýt na travnatém hřišti( vůbec nikdo je neviděl:) )... Mnozí překonali sami sebe v nočním lese na stezce odvahy mezi divočáky, mnozí se stali zdatnými agenty v rozšifrovávání tajných zpráv při hledání pokladu – mimochodem, Maruška ze 4. B byla nejlepší:)

Celý týden jsme si opravdu užili, i počasí nám přálo, takže do školy jsme se vrátili plni elánu a připraveni na všechno.

Dáša Krylová