Soutěž Games4English

Tak jako v loňském školním roce, probíhal i letos na Heyráku kroužek s názvem Games4English. Tentokrát se ho účastnily žákyně 8.B, které se v jeho průběhu učily jak správně komunikovat a diskutovat, jak vyhledávat a zpracovávat informace z internetu a jak tyto informace prezentovat, vše samozřejmě anglicky.

Po splnění všech dílčích částí kroužku se 6 děvčat z 8.B zúčastnilo soutěže, jejímž tématem bylo "My favourite activity" (Moje oblíbená činnost). Všechna děvčata vytvořila prezentaci v PowerPointu, kterou dne 8.4. přednesly svým spolužačkám a tříčlenné porotě. Vítězkou se stala Veronika Špačková s prezentací Theatre (Divadlo), na druhém místě se umístila Gabriela Jančíková s prezentací Movies (Filmy) a třetí místo si zasloužila Kristýna Lakomá s prezentací Dance (Tanec).

Veronika s Gabrielou postupují do krajského kola, které proběhne 7.5.. Držme jim palce a přejme co nejlepší umístění.