Soutěžit v matematice se dá i v distanční výuce!

Všichni víme, jaké to je se sportem, zpěvem a soutěžemi v této nelehké době covidu-19.

Přesto se všichni žáci 5.B rozhodli, že soutěžit chtějí, i když nejsou ve své třídě a se svými spolužáky.

Dne 12. 11. 2020 si v rámci distanční výuky vyzkoušeli matematickou soutěž Matematický klokan 2020 on-line. Nejen, že to zvládli, ale navíc jsme získali 1. místo v krajském kole v kategorii „Klokánek“ s plným počtem 120 bodů! O tento výsledek se zasloužil žák David Kropáč. Taktéž 2. místo obsadila žákyně 5.B Kateřina Látalová se 115 body. Oba získali ocenění Krajského úřadu Olomouckého kraje. Taktéž vedení naší školy oba úspěšné řešitele odměnilo. Blahopřejeme a přejeme těmto žákům mnoho dalších úspěchů!