Sportovní dny na naší škole

14. a 15. 6. se na Základní škole Heyrovského konal 1. ročník Sportovních dnů, která přinesla spoustu radosti a soutěživosti. Soutěžily zde žáci z prvního, druhého, třetího a čtvrtého ročníku, a bylo to opravdu úžasné!

První den se do soutěže zapojilo všech 7 tříd z elokovaného pracoviště Čajkovského. Atmosféra byla plná očekávání a napětí, nejen u žáků, ale i u organizátorů akce. Po dvou a půl hodinách soutěžení v 5 disciplínách: nekonečná štafeta, biatlon, překážková dráha, skok daleký, střelba na branky fotbalovým míčem a také florbalovým míčkem bylo vyhlášeno a oceněno diplomem celkem 75 dětí.

Druhý den byl ve znamení Základní školy Heyrovského, kde deset tříd soutěžilo ve stejných disciplínách, které byly plné akce a vzrušení. Na všech disciplínách bylo vidět, jak žáci dávali do soutěže všechno. Soutěž byla plná radosti, smíchu a týmového ducha. Byli jsme svědky úžasného sportovního výkonu a talentu naší školy. V pauze, před vyhlášením výsledků převzaly velení holky z 9.C a roztančil celé hřiště takovým způsobem, že se někteří museli nějakou dobu vydýchávat

Děkujeme všem žákům, kteří se zúčastnili soutěže, za jejich úsilí a skvělý příklad sportovního chování. Děkujeme také všem učitelům a žákům z 9.C a E za skvělou přípravu a průběh této akce.

Gratulujeme všem vítězům a budeme se těšit na 27.6. kdy bude tato akce připravena pro 6. a 7. třídy naší školy.

Vilém Figalla, organizátor akce