Sportovní úspěchy našich atletů

Počátkem října se konalo několik atletických soutěží, kterých se zúčastnili i žáci naší školy a vedli si opravdu skvěle. Ať už to bylo okresní kolo Atletického čtyřboje, Mistrovství ČR staršího žactva nebo Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva, dokázali zabodovat. Gratulujeme!

Výsledky v soutěžích:

1.10.2014 - okresní kolo Atletického čtyřboje mladšího a staršího žactva. Mladší žákyně naší školy vyhrály, mladší hoši obsadili 2. místo, starší děvčata 4. místo. Výsledky jednotlivců zde

4.10.2014 - mistrovství ČR staršího žactva v Jablonci nad Nisou. Součástí družstva za AK bylo i několik žáků naší školy. Chlapci obsadili krásné 2. místo. Výsledky jednotlivců zde

5.10. 2014 - finále přeboru družstev Moravy a Slezska mladšího žactva. Mladší žáci obsadili 4. místo, mladší žákyně 5. místo. Výsledky jednotlivců zde

13.10.2014 - okresní přebor v přespolním běhu žáků a žákyň ZŠ a nižších gymnázií. Naše škola měla také své zastoupení. Starší děvčata vyhrála, starší hoši obsadili 2. místo, družstva mladších žáků a žákyň obsadila třetí místa. Nejlepším jednotlivcem byl Tomáš Kryl z 9. A, který s velkým náskokem vyhrál soutěž starších žáků.