Štafetový pohár 2017 – okresní kolo

Ve středu 3. 5. se v Olomouci konalo okresní kolo ve štafetovém poháru 1. stupně základních škol, kterého se zúčastnila i družstva naší školy. Žáci běželi štafety 8 x 100 m – štafeta mladších žáků ze 3. ročníků a štafeta starších žáků ze 4. a 5. ročníků. V každé štafetě běžely 4 dívky a 4 chlapci. Po odběhnutí štafet 8 x 100 m čekala na děti ještě delší štafeta 8 x 200m, kde běželi dohromady mladší i starší žáci. Časy ze tří štafet se sčítaly. Celkový čas žáků z naší školy byl 09:18,66, a to byl také čas vítězný! Závody byly maximálně vyrovnané, protože na druhém místě skončila ZŠ Bohuňovice s časem jen o 0,9 s horším. Naším žáků blahopřejme za výbornou reprezentaci školy a držíme palce do krajského kola, které proběhne 18. května 2017 v Šumperku.

Složení štafet a časy štafet:

8x100 – mladší: Konečný Vít, Milar David, Salač Michal, Vaca Filip, Píchová Dominika, Filoušová Lena, Spurná Lucie, Pospíšilová Adéla

02:32,41

8x100 – starší: Zifčák Martin, Onderka Denis, Zapletal Jakub, Motáň Michal, Kolářová Anna, Hulíková Vanessa, Svobodová Tereza, Doležalová Anna

02:05,83

8x200 A: Konečný Vít, Milar David, Píchová Dominika, Filoušová Lena, Zifčák Martin, Motáň Michal, Kolářová Anna, Hulíková Vanessa

04:40,42

8x200 B: Salač Michal, Vaca Filip, Spurná Lucie, Pospíšilová Adéla, Onderka Denis, Zapletal Jakub, Svobodová Tereza, Doležalová Anna