TROPHY TOUR – dotkli jsme se snu

SK Sigma představuje novou trofej pro mistra Gambrinus ligy - sen všech fotbalistů i jejich fanoušků. Nejvýznamnější symbol české kopané i překrásné umělecké dílo … Její výška je 70 centimetrů, šířka více než 52 centimetrů a váží přes 15 kilo. Je vyrobena z nablyštěné mosazi. A její cena? Pro každého českého fotbalistu i fanouška kteréhokoli z klubů Gambrinus ligy – nevyčíslitelná. A my se jí mohli dotknout!

Tato kráska vyrazila 9. října z Plzně na celorepublikovou pouť, aby byla jednotlivými kluby Gambrinus ligy představena všem fanouškům. Naše škola je zatím jedinou olomouckou školou, kam tato trofej zavítala a každý žák se na ni mohl přijít podívat, potěžkat si ji, vyfotit se s ní…. A že zájem byl opravdu veliký, pochopitelně zvláště mezi žáky fotbalových tříd, to je z následujících fotek víc než jasné.