U6 –ÚŽASNÝ SVĚT VĚDY A TECHNIKY

Tak jsme vyhráli!!! Pět statečných z chemického kroužku, jmenovitě Ondra Sedláček jako kapitán, Darča Ševčíková a Eliška Šišková (všichni z 9.B), Míša Ondráková a Kuba Reif z 8.B se hrdě a statečně poprali jak s vlakovou dopravou o podzimních prázdninách, tak se štábem ostravské televize a hlavně se zkušeným týmem ze ZŠ Valašské Klobouky (už třikrát natáčeli pořad Bludiště, kde vyhráli finále). Soutěžní pořad pro mládež U6 –ÚŽASNÝ SVĚT VĚDY A TECHNIKY se vysílá každý pátek na „Déčku“ v 15:40.

Jak se vypořádali naši chemičtí borci s tématem voda a které otázky a úkoly pana továrníka a Ducháčka jim daly nejvíce zabrat, můžete vidět na vlastní oči v pátek 12.12. Repríza se bude vysílat v neděli 14.12. v 11:30!!!

Děkuji všem za vzornou reprezentaci školy.

Silvie Svobodová