Vánoce a naši čtvrťáci

Čekání na Vánoce si v rámci výuky krátili naši čtvrťáci nejprve bruslením na Dolním náměstí a následně během projektového dne Vánoce a tradice.

Bruslení se zúčastnila třída 4.B, která měla posilu v osobě pana učitele. Na ledě si zahráli hry a odměnou jim byl teplý dětský punč, na který se všichni těšili.

Středa 18.12. se nesla pro žáky 4. A, B, C v duchu vánočních tradic. Pěšky se vydali na vánoční trhy, kde si zazvonili na zvoneček a vyslovili svá vánoční přání. Seznamovali se s tradicemi a obdivovali jmelí, řemeslníky s malovanými vánočními ozdobami, výrobky řezbářů, keramiku, košíkáře, kováře, svíčkaře, perníkáře aj. Všude kolem dětí se nesla pohoda Vánoc, vůně punče, cukroví a trdelníků, kterou si s sebou odnesly domů.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok všem zaměstnancům školy, dětem a rodičům přejí učitelé 4.ročníků.