Vánoční laťka - Třinec 1. 12. 2023

Dva dny před první adventní nedělí se vydali žáci ZŠ Heyrovského do zasněženého Třince na prestižní skokanský závod „Třinecká vánoční laťka“. Své skokanské dovednosti zde poměřili žáci z různých škol, zejména Moravskoslezského a Olomouckého kraje, a to v soutěži družstev i v rámci jednotlivců. I přes velkou konkurenci si naši skokani, vybraní převážně ze sportovních tříd se zaměřením na atletiku, nenechali nic líbit a naše osmičlenné družstvo obsadilo skvělé 2. místo. Jak mezi chlapci, tak mezi děvčaty padlo několik osobních rekordů. Zejména pak závodnicím, které v této disciplíně soutěžily poprvé, patří velké díky za odhodlání a důležité body, kterými přispěly ke krásnému umístění. Třetí nejlepší skokankou v kategorii žákyň a nový halový rekord 1.56 m si odvezla Rozálie P.

Děkujeme Sáře, Niki, Bety, Gábě, Rozálii, Tomovi, Felixovi a dvěma bývalým žákům Sebastianovi s Matyášem za reprezentaci školy a krásný závod.

Mgr. Z. Bartošková, Mgr. L. Kalas